مصدومیت های بارسا و آرسنال

اف سی بارسلونا و آرسنال در شرایطی که تعدادی از بازیکنان کلیدی خود را در اختیار ندارند، در حال آماده سازی برای بزرگترین بازی خود تا اینجای فصل هستند.

دو تیم بعد از تساوی مهیج 2-2 هفته ی گذشته در ورزشگاه امارات در لیگ داخلی خود به میدان رفتند و اکنون چشم به دیدار برگشت سه شنبه شب در کمپ نو دارند. اما تعدادی از ستارگان قادر به حضور در این مسابقه نخواهند بود و هم آبی و اناری ها و هم توپچی ها نمی توانند از برخی از گزینه های اولشان برای ترکیب اصلی خود استفاده کنند.

 

لیست مصدومین

مهاجم تیم میزبان، زلاتان ایبراهیموویچ به دلیل مصدومیتی که در هنگام گرم کردن پیش از دیدار بارسا با اتلتیک بیلبائو در شنبه شب گریبان گیرش شد، نخواهد توانست به دو گلی که در لندن به تیم رقیب زد بیافزاید.

 آندرس اینیستا نیز هنوز قادر به بازی کردن نیست، ضمن اینکه دیدار رفت را هم از دست داده بود. کارلس پویول و جرارد پیکه، هر دو محروم هستند. پیکه در هر حال نمی توانست بازی کند، زیرا در مسابقه مقابل اتلتیک دچار آسب دیدگی شده بود.

 

انتخاب ها در خط دفاعی

پپ گواردیولا مجبور است در غیبت پیکه و پویول در مرکز دفاع به فکر گزینه های دیگری باشد. دیمیتریو چیگرینسکی مجاز به بازی در لیگ قهرمانان نیست.

گابریل میلیتو و رافائل مارکز محتمل ترین انتخاب ها هستند، در عین حال یحیی توره هم می تواند یک خط عقب تر بیاید و به جای خط هافبک در مرکز دفاع بازی کند.

 

سه مصدوم

آرسنال هم با مصدومیت های جدی دست به گریبان است. آن ها سسک فابرگاس، ویلیام گالاس و آندری آرشاوین را در اختیار ندارند. هر سه بازیکن هفته ی پیش در دیدار با بارسلونا دچار آسیب دیدگی شدند، و هافبک کاتالان به دلیل شکستگی پا باقی فصل را از دست داد. دو بازیکن دیگر می توانند باز هم در این فصل بازی کنند. رابین فن پرسی هم هنوز غایب است و پس از ماه ها دوری از میادین در حال نزدیک شدن به مرز آمادگی کامل است.

/ 0 نظر / 7 بازدید