آتش بازی سونی اریکسون

این گوشی بسیار زیبا با طراحی فوق العاده یکی از سه نمونه گوشی جدید سونی اریکسون است که علاوه بر طراحی زیبا امکانات جالبی را نیز به مشتریان نوید می دهد. Yari که بیشتر به یک گوشی Gamming-Phone شبیه است از صفحه ۲۴۰ * ۳۲۰ و دقت رنگ ۲۶۲,۱۴۴ بهره می برد. دکمه های خاص برای بازی ها ، اسپیکر قدرتمند این گوشی با قابلیت پشتیبانی از صدای Stereo از دیگر قابلیت های Yari به شمار می روند.

دوربین ۵ مگاپیکسلی با پشتیبانی از autofocus و photo flash یکی دیگر از قابلیت های مهم این گوشی را تشکیل می دهد.

این گوشی در دو طرح رنگ مشکی و سفید قرمز ارائه می گردد. در رنگ مشکلی تنها بخشی از گوشی رنگ های خاکستری و مایل به سفید دارد اما در نمونه قرمز رنگ پشت گوشی قسمتی مشکی ، قسمتی قرمز و صفحه کلید نیز قرمز رنگ است ،

 ضمن آن که قسمت های دیگر گوشی به رنگ سفید می باشد. ابعاد Yari ، بسیار کوچک و مناسب و در اندازه های ۱۵.۵ * ۴۸ * ۱۰۰ میلیمتر نیز می باشد ؛ وزن این گوشی تنها ۱۱۵ گرم است.

 ۶۰ مگابایت حافظه داخلی به همراه ۱ گیگابایت حافظه خارجی SanDisk microSD تشکیل دهنده میزان فضای این گوشی نیز می باشند. Yari در ماه سپتامبر ۲۰۰۹ به بازارها عرضه می گردد.

دومین گوشی معرفی شده Satio نام دارد. یک طرح فوق العاده با قابلیت های سرگرم کننده فراوان اولین نکاتی است که در مورد این گوشی به چشم می خورد.

این گوشی که در MWC ۲۰۰۹ و در تاریخ ۱۵ فوریه با کد Idou معرفی گردیده بود امروز نام اصلی خود را برگزیده است. هرچند نمونه که در نمایشگاه معرفی شد قابلیت های تکمیلی را نداشت اما Satio یک سورپرایز فوق العاده نیز محسوب می شود.

 این گوشی در سه رنگ مشکلی ، نقره ای و قرمز نیز ارائه خواهد شد  این گوشی ازشبکه های GSM/GPRS/EDGE۸۵۰/۹۰۰/۱۸۰۰/۱۹۰۰ و UMTS/HSPA ۹۰۰/۲۱۰۰ نیز پشتیبانی خواهد کرد. صفحه نمایش بزرگ این گوشی دراندازه های ۳.۵″ ۳۶۰×۶۴۰ نیز بوده که از قابلیت TFT touchscreen نیز پشتیبانی می کند. کیفیت بالای تصویر که به میزان ۱۶:۹ و قابل افزایش تا ۱۶,۷۷۷,۲۱۶ در پیکسل است از مهم ترین خصوصیات Satio به شمار می رود.

این گوشی از SanDisk microSD نیز پشتیبانی می کند که قابلیت بهره وری از ۸ گیگابایت حافظه را نیز دارد ، ضمن آن که این حافظه به صورت معمول در کنار گوشی و در کارتن آن ارائه شده است ، ۱۱۲ * ۵۵* ۱۳ میلیمتر اندازه و ۱۲۶ گرم وزن دارد.

 این گوشی برپایه سیستم عامل Symbian سری ۶۰ بنا نهاده شده و قادر است تا بیشتر ابزارهای کاربردی را پشتیبانی کند. این گوشی فوق العاده بازهم سونی اریکسون نمونه ای از گوشی های ۱۲.۱ مگاپیکسلی خود را در قالب Satio معرفی نموده ؛ این دوربین از قابلیت های فوق العاده Xenon flash و ouch focus نیز بهره می برد.

 کیفیت تصاویر گرفته شده با این گوشی مثال زدنی خواهد بود. تاریخ انتشار این گوشی در بازارهای جهانی ماه اکتبر خواهد بود.

آخرین گوشی Aino نام دارد. یک گوشی با طرحی بازهم درخور نام سونی اریکسون که همیشه طرح هایشان فوق العاده بوده است. Aino یک گوشی چندرسانه ای به تمام معنا است ، صفحه نمایش بزرگ و عدم وجود حتی یک دکمه مهم ترین خصوصیات این گوشی هستند.

این گوشی صفحه نمایش ۳.۰″ ۲۴۰×۴۳۲ با قابلیت پشتیبانی از TFT touchscreen نیز دارد ؛ در هر پیکسل ۱۶,۷۷۷,۲۱۶ رنگ جای دارد که کیفیت نمایش را فوق العاده خواهد کرد. این گوشی تنها ۵۵ مگابایت حافظه داخلی دارد که به نظر می رسد بسیار کم باشد اما حافظه خارجی با پشتیبانی از ۸GB SanDisk microSD که در باکس گوشی جای گرفته است جبران کننده حافظه داخلی خواهد بود. ۸.۱ مگاپیکسل کیفیت عکسبرداری با این Aino نیز می باشد.

امکان فوق العاده جالب سازگاری کامل این گوشی با PlayStation۳ است. این گوشی در دو رنگ مشکی براق و سفید براق ارائه خواهد شد. در باکس این گوشی هد ست وایرلس MH۱۰۰ و شارژر EC۱۰۰ به چشم می خورد که ترکیب رنگ دقیقا شبیه به Aino خواهد بود. کیفیت صدا در هدست فوق العاده و کاملا Stereo نیز  می باشد.

 این گوشی در اندازه ۱۰۴ * ۵۰ * ۱۵.۵ میلیمتر عرضه می شود. ۱۳۴ گرم وزن دارد و به احتمال زیاد هم در اکتبر ۲۰۰۹ عرضه خواهد شد.

/ 0 نظر / 2 بازدید