مرد رمال 3 بار اعدام می شود

پلیس پس از بررسی‌های گسترده پی برد، حبیب -46 ساله- با شیوه‌های مختلف دختران و زنان را فریب داده و از آنها سوء استفاده می‌کند. بدین ترتیب متهم تحت بازجویی قرار گرفت اما بارد اتهام‌هایش، خود را بی‌گناه خواند.
این در حالی بود که کارآگاهان پس از تحقیقات گسترده، دریافتند «حبیب» دو خانه ویلایی دیگر در شهریار و «کوهین» - استان قزوین- دارد که زنان و دختران فراری را پس از فریب به این دو خانه شیطانی می‌کشاند.

با افشای راز تبهکاری‌های مرد رمال او سرانجام پس از مدتی سکوت لب به اعتراف گشود و از خودکشی دسته‌جمعی سه زن و یک پزشک مرد نیز در خانه ویلایی‌اش، واقع در روستای «دو دهه چای» حوالی «کوهین» پرده برداشت.

به‌دنبال این اعتراف‌ها با دستور قاضی وقت دادسرای جنایی تهران، گروهی از کارآگاهان باتجربه اداره 11 پلیس آگاهی به خانه مرگ اعزام شده و پس از تجسس‌های گسترده موفق به کشف اجساد سه زن و یک مرد در اتاقک زیرزمینی خانه ویلایی مخوف شدند.

اجساد کشف شده متعلق به پزشک 28 ساله‌ای به نام «سعید»، نامزدش «الهام»، ژیلا، خواهر زن مرد رمال و خدمتکارشان «لیلا» بود که همگی در گور سیمانی دفن شده بودند.

کارآگاهان در گام‌های بعدی دریافتند، لیلا- خدمتکار خانه مرگ- دختری فراری بود که قبل از دیگر قربانیان از پا درآمده بود. به همین خاطر پیکرش زیر بتن دفن شده و برخلاف اجساد دیگر قربانیان که سالم مانده بودند، از پیکر او، جز لباس کاموا و اسکلت چیزی نمانده بود.

مرد رمال که به گفته خودش سالیان زیادی را در چین و تبت به فراگیری هنرهای رزمی و خودسازی گذرانده است نیز در بازجویی‌ها گفت: سال گذشته، حدود یک ماهی خانه نبودم. در این مدت خواهرزنم و دکتر سعید و نامزدش هنگام تمرین فنون رزمی ضربه‌ای به سر «لیلا»- خدمتکار ویلا- کوبیدند که منجر به مرگش شد.

آنها پس از قتل، جسد دختر را دفن کردند. وقتی به خانه آمدم، «ژیلا» و «الهام» با گریه ماجرا را برایم بازگو کردند. بنابراین وقتی از موضوع مطلع شدم در اوج ناراحتی و عصبانیت از آنها خواستم قبر خود را بکنند. بعد هم از خانه خارج شدم. روز پنجم آذر 81 که به خانه برگشتم متوجه شدم آنها در اتاقک زیرزمینی سه قبر آماده کرده‌اند. من نیز دارو‌های خواب آور را با آبمیوه مخلوط کرده و از آنها خواستم لیوان‌ها را سربکشند. هر سه نفر نیز بدون اعتراض خواسته‌ام را انجام دادند. بعد از این که بیهوش شدند، با فشردن مجرای تنفسی هر سه را کشتم.

زمانی که پرونده برای محاکمه به شعبه دوم دادگاه کیفری استان قزوین فرستاده شد قضات پس از محاکمه، مرد رمال را مجرم شناخته و او را به چهار بار قصاص نفس – اعدام- محکوم کردند.

قاضی محمدباقر الفت، دادستان عمومی و انقلاب قزوین نیز از تأیید حکم سه بار قصاص متهم در دیوان عالی کشور خبر داد و گفت: قضات دیوان عالی کشور پس از بررسی پرونده، حبیب را در قتل دو زن و مرد پزشک مجرم تشخیص داده و حکم قصاص را تأیید کردند.

اما حکم قصاص درباره قتل «لیلا» را نقض کردند. وی افزود: هم‌اکنون پرونده در حال طی تشریفات قانونی است که پس از مراحل قانونی، حکم اجرا خواهد شد.
/ 0 نظر / 4 بازدید